Stół Vario Fusion – Twoja komfortowa jadalnia

Urządzasz dom i zastanawiasz się nad doborem odpowiedniego stołu, przy którym zasiądziesz z rodziną do wspólnych posiłków? Idealnie w tej roli sprawdzi się stół Vario Fusion. Mebel stworzy praktyczną przestrzeń do spotkań, rozmów i serwowania dań. To także sprawdzone miejsce dyskusji biznesowych – wystarczy, że postawisz go w sercu sali konferencyjnej.

Stół do jadalni i biura stworzono tak, aby zwracał uwagę stylem i wysoką jakością materiałów. Wykorzystano w nim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz także 4 wersje kolorystyczne: orzech Columbia (tutaj), dąb bielony, dąb naturalny i dąb czarny. Rolę podstawy pełnią trapezowe, metalowe nogi w kolorze czarnym, które nadają całości nieco loftowego, modernistycznego charakteru.

Stół o wymiarach 140x90 cm możesz rozbudować wyjmując spod blatu wkładkę o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.

Do stołu Vario Fusion możesz z łatwością dobrać krzesła. W ofercie brw.pl znajdziesz wiele takich, które będą współgrały z nim, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. To one nadadzą ostatecznego charakteru aranżacji.

Wymiary
Długość 140-190 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 54.3 kg
Do pobrania