Stół Vario Fusion – solidna podstawa jadalni

Jadalnia – serce każdego domu, w którym toczą się wielogodzinne rozmowy podczas wspólnych, rodzinnych posiłków. Jest jedna rzecz, której nie może w niej zabraknąć – stylowego stołu, wokół którego będzie toczyć się życie. Stół Vario Fusion wyróżnia się nowoczesną, a jednak prostą formą, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz go w każde wnętrze.

Stół do jadalni stworzono tak, aby zwracał uwagę stylem i wysoką jakością materiałów. Wykorzystano w nim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz także 4 wersje kolorystyczne: dąb bielony (tutaj), dąb naturalny, dąb czarny i orzech Columbia. Rolę podstawy pełnią trapezowe, metalowe nogi w kolorze czarnym, które nadają całości nieco loftowego, modernistycznego charakteru.

Stół o wymiarach 140x90 cm możesz rozbudować wyjmując spod blatu wkładkę o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.

Do stołu Vario Fusion możesz z łatwością dobrać krzesła. W ofercie brw.pl znajdziesz wiele takich, które będą współgrały z nim, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. To one nadadzą ostatecznego charakteru aranżacji.

 

Wymiary
Długość 140-190 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 54.3 kg
Do pobrania