Stół Vario Fusion – jadalnia w dobrym stylu

Podczas urządzania biura lub własnego mieszkania, konieczne jest wydzielenie dobrego miejsca do rozmów, jedzenia posiłków i spotkań z bliskimi. W tej roli sprawdzi się stół Vario Fusion, który zachwyca  nowoczesną, a jednak prostą formą, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz go w każdą aranżację.

Rozkładany stół wyróżnia się przede wszystkim blatem fornirowanym, który inspirowany jest naturalnym usłojeniem drewna. Wybierz naturalne wybarwienie - dąb naturalny (tutaj). Do wyboru masz 3 inne wersje kolorystyczne: dąb bielony, dąb czarny i orzech Columbia. Stół osadzono na metalowych, skośnych nogach w kolorze czarnym. Mimo doboru materiału, mebel nabiera wizualnej lekkości.

Stół o wymiarach 160x90 cm to miejsce prawdziwej uczty dla całej rodziny lub spotkań biznesowych z wieloma kontrahentami. Potrzebujesz 2 dodatkowych miejsc siedzących? Spod blatu wyciągnij wkładkę przedłużającą o  szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 210 cm, przy którym może usiąść do 10 osób.

Jakie krzesła dobrac do stołu Vario Fusion? Każde! Od klasycznych, przez proste-skandynawskie, aż po modern. Sprawdź te w ofercie brw.pl, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. To za ich pomocą nadasz ostatecznego charakteru wnętrzu.

Wymiary
Długość 160-210 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 51.8 kg
Do pobrania