Stół Appia – Twoja stylowa jadalnia

Mówi się, że stół łączy ludzi. Dlaczego? Ulubione, aromatyczne dania zaspokoją apetyt, a człowiek najedzony jest skłonny do kompromisów i długich dyskusji. Przy stole wszyscy się spotykamy, a siedząc w swoim towarzystwie możemy porozmawiać i zażegnać ewentualne dawne kryzysy lub zjednoczyć nowych członków rodziny. Przygotuj wystawny obiad i zaproś bliskich. Stół Appia wygląda tak efektownie, że nie potrzebuje dodatkowego nakrycia.

Na co dzień stół Appia sprawdzi się w podstawowej wersji mając 130 cm blat. Chcesz zaprosić znajomych? Jednym pociągnięciem możesz rozłożyć blat na prowadnicach synchronicznych. Spod blatu wyjmij wkładkę 40 cm, dzięki  której zyskasz dodatkowe miejsca przy stole.

Trzy efektowne „nogi” i podstawa tworzą solidną bazę dla rozkładanego blatu.

Nowoczesne, ponadczasowe wzornictwo stołu do salonu lub jadalni sprawia, że bez problemu dopasujesz go do swojej aranżacji.

Stół występuje w 3 modnych wybarwieniach: biały super połysk do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, dąb wotan do bardziej klasycznych aranżacji i beton, idealny do loftowych wnętrz. W salonach BRW jest możliwość wyboru innego koloru dla poszczególnych elementów: blat-nogi-półka.

Zastanawiasz się gdzie kupić stół do jadalni? To proste! W ofercie Black Red White znajdziesz stół Appia w wersji mniejszej (130-170 cm) i większej (130-210 cm). Wybierz idealny stół do salonu, kuchni i jadalni

Wymiary
Długość 130-170 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania