Stół Bocage – podstawa jadalni w stylu scandi

Stół Bocage to nieodzowny element jadalni w stylu skandynawskim. Połączenie jasnego blatu z grafitowymi nogami nada wnętrzu oryginalny charakter, a rozsuwany blat pozwoli zorganizować urodziny czy święta w większym gronie. Poznaj wszystkie jego zalety!

Lubisz zapraszać gości? Długość blatu możesz zwiększyć ze 160 do 190 cm, dzięki czemu posadzisz przy stole 8 osób. Wkładka przedłużająca znajduje się pod blatem, więc masz do niej łatwy dostęp w każdej chwili.

Duży stół pozwoli nie tylko wspólnie celebrować posiłki. Po obiedzie sprawdzi się jako doskonałe miejsce do grania w planszówki, układania puzzli czy prac plastycznych.

Zwróć uwagę na oryginalne połączenie kolorów – nogi w odcieniu grafitu przykrywa blat w wybarwieniu dąb San Remo jasny. Prostą formę urozmaica z kolei listwa w dolnej części. Można na niej komfortowo oprzeć stopy, a dodatkowo zapewnia ona większą stabilność mebla. Wydłużony blat nadaje stołowi lekkości.

Rozkładany stół ma tę niesamowitą właściwość, że jak żaden inny mebel potrafi łączyć pokolenia. Wystarczą tylko wygodne krzesła i dobre jedzenie, by rozmawiać przy nim do późna.

Wymiary
Długość 160-190 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 77 cm
Waga 57 kg
Do pobrania