Stół Lucan 1 – stylowe miejsce podania posiłków

Kuchnie, jadalnie czy salony – to w nich najczęściej można spotkać stół z krzesłami, przy którym zasiada cała  rodzina. Jednym z modeli dostępnych na brw.pl jest stół Lucan 1, który wyróżnia się okrągłym, rozkładanym blatem i stylowymi nogami.

Szukasz niewielkiego, stylowego stołu rozkładanego? Stół Lucan 1 to doskonała propozycja dla awangardowych i stylowych wnętrz. Blat o średnicy 95 cm w wersji podstawowej sprawdzi się jako miejsce dla 4 osób, a po rozłożeniu stanie się stołem na 6 osób (95x145 cm) lub 8 osób (95x195 cm). Wkładkę przedłużającą możesz przechowywać w szafie, za regałem lub piwnicy.

Okrągły blat osadzono na oskrzyni i 4 solidnych drewnianych nogach z subtelnymi wcięciami w górnej części. To właśnie one wyróżniają ten model od pozostałych w linii Lucan.

Stół okrągły wykonano w 2 modnych wariantach kolorystycznych: białym lub grafitowym. Który lepiej sprawdzi się w Twojej domowej aranżacji?

Do stołu Lucan 1 możesz z łatwością dobrać krzesła. Postaw na drewniany stelaż i tapicerowane siedzisko – taki model stworzy ze stołem wygodną i stylową kompozycję. 

Wymiary
Długość 95/145/195 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Waga 45.7 kg
Do pobrania