Stół Saldes – skandynawski klasyk w jadalni

Minimalistyczne wzornictwo i stonowane kolory to przepis na mebel, który uświetni strefę spożywania posiłków przez wiele sezonów. Stół Saldes to nie tylko uniwersalna forma, lecz także duża funkcjonalność – zjesz przy nim obiad z rodziną, pograsz ze znajomymi w planszówki, pomożesz dzieciom w lekcjach.

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, wybierając meble do mieszkania jest design. Tu klasyczny, prostokątny blat połączono z metalowymi nogami w kolorze czarnym. Blat pokryty jest folią utwardzaną, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na zabrudzenia i zarysowania – ma to znaczenie zwłaszcza przy najmłodszych domownikach, którzy przy posiłku potrafią narobić sporo bałaganu. Wystarczy wilgotna ściereczka i stół znowu jest czysty.

Jasna powierzchnia blatu koresponduje z czarnym obrzeżem i wspomnianymi już nogami w tym kolorze. By lepiej dopasować mebel do swoich potrzeb, masz do wyboru dwa wybarwienia blatu – klasyczny biały lub delikatny dąb dziki.

Ile osób zmieści się przy stole? Stół o wymiarach 120 × 80 cm zapewni komfort czterem, a nawet sześciu osobom. Jego minimalistyczna forma pasuje do wnętrz w najróżniejszej stylistyce – będzie stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy loftowym.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Waga 19.5 kg
Do pobrania