Stolik Mariffa – praktyczny i przyjemny dla oka

Czym charakteryzuje się salon lub pokój dzienny w aranżacji scandi? Poza jasnymi kolorami i dużą ilością światła dziennego, we wnętrzu znajdują się meble z jasnego lub białego drewna, miękkie dywany oraz dodatki, które, poza tym, że miłe dla oka, są też jednocześnie funkcjonalne. Skandynawski design cechuje się sprytnymi, przemyślanymi rozwiązaniami i poczuciem humoru. Bierze też jednocześnie pod uwagę niewielki lub średni metraż i konieczność przechowywania dużej ilości przedmiotów.

Jeśli masz mało miejsca, ale jednocześnie zależy Ci na przytulności, czarno-biały stolik Mariffa będzie pasować do Twojego wnętrza. Dzięki swojemu kreatywnemu designowi pełni on nie tylko funkcję stolika (blat), ale również pojemnika na poduszki czy zabawki (podstawa w formie kosza).

Czarno-biały stolik składa się z ażurowej, stalowej podstawy w kształcie kosza pomalowanej na czarno i kolistego blatu z płyty MDF i naturalnej okleiny. Mebel ma wymiary: szerokość 42 cm oraz wysokość 41 cm.

Obok stolika ustaw przytulny fotel i ciesz się komfortowym odpoczynkiem! Wygodne fotele pasujące do stolika Mariffa znajdziesz w ofercie BRW online!

Wymiary
Średnica 42 cm
Wysokość 41 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania