Stolik Fossil B – stolik o zjawiskowym designie

Co by było, gdyby projektant mebli z tendencją do zachowawczych pomysłów popuścił wodze wyobraźni i na moment stał się artystą? Powstałby wtedy stolik Fossil B, który jest obiektem pożądania wśród znawców wyrafinowanego stylu. Jego szklany blat wydaje się ledwie wisieć w powietrzu, podtrzymywany przez luźno połączone ze sobą metalowe rurki o odmiennej długości.

Każda czynność wykonywana w obecności produktu, jakim jest stylowy stolik Fossil B, nabiera niepowtarzalnego charakteru. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy lub herbaty, przekonasz się, że tradycyjny rytuał zaparzania odkrywasz na nowo, o ile odbywa się on w towarzystwie wizjonerskiego stolika. Wszystkie rozmowy przeprowadzane przy stoliku staną się intensywniejsze i więcej z nich zapamiętasz, bo będą się odbywały tuż obok przedmiotu z artystyczną duszą.

Wyjątkowy stolik Fossil B świetnie zaprezentuje się we wnętrzach urządzonych z przepychem. Możesz do niego dobrać fotele obite pikowaną tkaniną oraz dywan z grubym włosiem. Zacznij aranżować już dziś!


Cechy szczególne mebla:
• Stolik o niepowtarzalnym stylu
• Blat szkło hartowane dymione
• Podstawa metalowa kolor chrom
• Stolik do samodzielnego montażu
Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 22 kg
Do pobrania