Stolik Fleur został zaprojektowany tak, aby zapewnić idealną atmosferę i niezapomniane doznania kulinarne. Cała konstrukcja wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które są nie tylko trwałe, ale także piękne dla oka. Stolik doskonale odnajdzie się w większości wnętrz.


Z powodzeniem można ustawić go w małej, klimatycznej kawiarni czy restauracji – ciepło Dębu Lancelot sprawi, że odbiór lokalu przez gościa będzie na najwyższym poziomie. Sprawdzi się zarówno w przestrzeniach industrialnych, jak i ciepłych aranżacjach z dodatkiem zieleni.


Wierzymy, że doznania kulinarne to coś więcej niż tylko jedzenie – chodzi o stworzenie przyjaznej atmosfery, w której goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkiem. Właśnie dlatego włożyliśmy tyle uwagi i troski w nasze stoły, aby zapewnić jak najwyższy poziom usługi. 


Stelaż stolika to konstrukcja ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Stelaż jest wytrzymały i starannie wykonany, odporny na zarysowania. Nogi stołu są solidne i dobrze wyważone, dzięki czemu posiłki są nie tylko wygodne, ale także bezpieczne.


Blat stolika wykonany jest z wysokiej jakości płyty meblowej o grubości 36mm w dekorze Dąb Lancelot, która idealnie oddaje naturalne piękno drewna. Łatwy do utrzymania w czystości – do usunięcia zabrudzeń wystarczy przetrzeć blat wilgotną ściereczką.