Szafa Flex – połączenie stylowego wyglądu i solidnej konstrukcji

Szafy na ubrania w nowocześnie urządzonych wnętrzach mają funkcję nie tylko praktyczną, ale i estetyczną. Szafa Flex posiada korpus wykonany z płyty wiórowej, utrzymanej w kolorze dębu sonoma. Dzięki temu naturalnemu akcentowi pomieszczenie zyskuje ciepły, przytulny charakter. Uchylne drzwi szafy są pokryte lustrzanymi panelami, które sprawiają wrażenie, że cały mebel jest lżejszy niż w rzeczywistości. Lustrzana powierzchnia odbija więcej światła, przez co wnętrze staje się jaśniejsze.

Szukasz miejsca do przechowywania elementów garderoby na zarówno casualowe, jak i oficjalne okazje? Propozycją dla Ciebie jest pojemna szafa z półkami o różnej wysokości i dwoma drążkami na wieszaki. Dzięki temu odpowiednio posegregujesz swoje sukienki, spodnie, obuwie i wszystkie modowe akcesoria. Wnętrze szafy oraz wyposażenie dodatkowe występuje w kolorystyce szare płótno.

Chcesz wyposażyć swoją sypialnię w meble wykonane z solidnych, wysokiej jakości materiałów? Nowoczesna szafa jest tym, czego szukasz! Jej blaty są wyprodukowane z płyty wiórowej, przy czym blaty górny oraz boki szafy mają grubość 18 mm, a blat dolny 22 mm. Szafa o tak trwałej konstrukcji będzie niezawodna w użytkowaniu przez wiele długich lat.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 122.77 kg
Do pobrania