Szafa Flex – stylowa i kompaktowa strefa przechowywania

W mniejszym metrażu warto stawiać na sprytne rozwiązania porządkujące przestrzeń. Nowoczesna szafa Flex z lustrzanym frontem wizualnie powiększy pomieszczenie i pomieści mnóstwo ubrań. Dowiedz się, co skrywa w środku!

Szafa ma wymiary 120 × 240 × 45 cm, więc z łatwością wygospodarujesz na nią miejsce w swoim mieszkaniu. Lustrzany front w połączeniu z białym korpusem to połączenie, które chyba nigdy nie wyjdzie z mody, a dodatkowo jest bardzo praktyczne. Nie musisz wieszać oddzielnego lustra, by wygodnie się przejrzeć.

Charakterności dodają frontom czarna ramka i poziome szprosy – dzięki tym elementom mebel doskonale uzupełni pokój w stylu loftowym. Komfort korzystania z szafy to również kwestia zastosowanych hamulców do drzwi.

W środku masz do dyspozycji 7 półek, drążek na wieszaki oraz szufladę na drobiazgi. Ten optymalny podział wnętrza w połączeniu z uniwersalnym designem sprawdzi się nie tylko w sypialni, lecz także w przedpokoju czy pokoju nastolatka.

Płytka szafa Flex dobrze będzie komponować się z najróżniejszymi kolorami ścian, innych mebli i dodatków. Dzięki temu, że jest przesuwna, nie musisz wyznaczać dla niej dodatkowego miejsca potrzebnego na otwarcie drzwi.

Szafy Flex to elastyczna oferta, dzięki której stworzysz funkcjonalną strefę przechowywania – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by zaprojektować mebel zgodny z wszystkimi Twoimi potrzebami.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 240 cm
Waga 133.3 kg
Do pobrania