Szafa Flex – funkcjonalna garderoba

Marzysz o stylowej garderobie, w której Twoje ubrania będą uporządkowane i łatwo dostępne? Z pomocą przyjdzie Ci duża szafa Flex z lustrzanymi frontami!

Przestronne, wielkie szafy mogą przytłaczać mieszkanie. Zupełnie nie grozi Ci ten problem z nowoczesną szafą Flex o wymiarach 260,7 × 240 × 66 cm. Tu w roli frontów występują nieśmiertelne lustra, które ułatwią Ci dobór ubrań i wizualnie powiększą pokój.

Zapomnij o bałaganie i uciążliwym poszukiwaniu ulubionej koszuli! Optymalny podział wnętrza ułatwi segregację ubrań i pozwoli zaoszczędzić rankiem sporo czasu. Ta przestronna szafa kryje w sobie:

  • 14 praktycznych półek,
  • długi drążek na wieszaki,
  • 6 pojemnych szuflad na bieliznę i dodatki,
  • szeroką półkę dolną ze stojakiem.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.


Poza funkcjonalnością zwróć uwagę na ponadczasowy design. Korpus w kolorze białym zestawiono z lustrzanymi frontami ozdobionymi szprosami i czarną ramką. Hamulce do drzwi przesuwnych umilają codzienne korzystanie z mebla. Naturalnym środowiskiem dla szafy będą przestrzenie industrialne i loftowe, gdzie nie brakuje czarnych dodatków. Uzupełni również wnętrze o charakterze minimalistycznym czy nowoczesnym.

Szeroka szafa z lustrem będzie świetna w roli garderoby. Możesz umieścić ją w oddzielnym pokoju o tym przeznaczeniu albo postawić w sypialni. Z racji pokaźnych rozmiarów stanowi idealne rozwiązanie dla pary – symetryczny podział wnętrza ułatwi wydzielenie strefy danej osoby.

Szafy Flex zapewniają dużą elastyczność – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by zaprojektować mebel odpowiadający Twoim potrzebom.