Szafa Flex – królowa porządku

Szukasz dużej szafy z lustrem? Dobrą propozycją będzie przesuwna szafa Flex z optymalnie rozplanowanym wnętrzem. Mebel pozwoli cieszyć się estetyczną strefą przechowywania i na dobre pożegnać z ubraniowym chaosem.

Korpus w kolorze białym uzupełniają dwa lustrzane fronty. Przejrzysz się w nich od stóp do głów, a ponadto wizualnie powiększą pomieszczenie, dodając mu blasku. Wieczorem pięknie odbija się w nich nastrojowe światło.

Nowoczesna szafa o wymiarach 200,7 × 240 × 66 cm ułatwi utrzymanie porządku dzięki wielości systemów przechowywania. W środku znajdziesz:

  • 10 półek – na złożone ubrania czy dodatkowe tekstylia,
  • 2 drążki na wieszaki – na sukienki, koszule i płaszcze,
  • 3 szuflady,
  • półkę dolną ze stojakiem.
     

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Szafa z lustrzanym frontem będzie doskonała do wnętrz nowoczesnych, loftowych czy industrialnych. Charakteru dodają jej ozdobne szprosy i czarna ramka wokół lustra. Hamulce do przesuwnych frontów sprawiają, że użytkowanie szafy jest bardzo przyjemne. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Mebel nadaje się nie tylko do sypialni, świetnie sprawdzi się również w przedpokoju, garderobie czy pokoju młodzieżowym. Przesuwne fronty nie zajmują dodatkowej przestrzeni podczas otwierania szafy, więc tego typu rozwiązanie polecane jest także do wąskich pomieszczeń.

Szafy Flex to szeroka gama rozwiązań – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by zaprojektować mebel odpowiadający Twoim potrzebom w najmniejszych szczegółach.

 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 259.3 kg
Do pobrania