Szafa Flex – wygodne miejsce do przechowywania

Urządzasz pokój dla swojego dziecka? Chcesz, aby wyposażenie wnętrza tworzyło ciepłą, przyjemną atmosferę? Propozycją dla Ciebie jest szafa Flex, której fronty są wykończone w dwóch harmonijnych barwach, czyli bieli i drewna. Panele pokryte kolorem dębu wotan zachwycają fantazyjnymi, nieregularnymi wzorami, których autorem jest sama natura. Dzięki zastosowaniu takiej kolorystyki pomieszczenie będzie się kojarzyło z pozytywnymi emocjami, a tym samym łatwiej będzie Ci się w nim zrelaksować.

Wnętrze szafy w kolorze szare płótno jest przystosowane do przechowywania elementów garderoby o różnych rozmiarach. Swoje ubrania możesz posegregować na kilku pojemnych półkach oraz trzech szufladach z pełnym wysuwem. Nowoczesna szafa posiada drążek, na którym możesz zawiesić wieszaki ze spodniami, sukienkami, koszulami.

Stylowa szafa Flex wyróżnia się stabilną konstrukcją. Fronty są wykonane z płyty wiórowej o grubości 16 mm, która jest pokryta folią finish. Dzięki temu powierzchnia drzwi jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Flex - wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 150.7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 127.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą