Szafa Flex – stwórz perfekcyjną strefę przechowywania 

Dotychczasowe próby opanowania bałaganu w garderobie kończyły się fiaskiem, a każdy Twój dzień zaczyna się od nerwowego poszukiwania ubrań? Dobrze wyposażona i mądrze zaprojektowana szafa to Twój klucz do sukcesu. Postaw na szafę Flex – nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się idealnym porządkiem na co dzień.

Szafa Flex z przesuwnymi drzwiami to propozycja dla osób, które cenią solidność wykonania i unikalny design. Zwróć uwagę na łagodną kolorystykę mebla i modne żłobienia zdobiące fronty. Taki projekt z powodzeniem uzupełni wystrój jasnej sypialni, w której dbasz o spokojną atmosferę sprzyjającą wyciszeniu.

Szafa o wymiarach 150 × 45 × 240 cm posiada:

·         4 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         4 praktyczne szuflady z frontem pełnym, idealne na bieliznę i akcesoria;

·         2 drążki na wieszaki,

·         2 fronty przesuwne.

Wygodne szuflady umożliwią Ci przechowywanie kompletów bielizny i dodatków takich jak czapki, szale, apaszki czy paski. Na górnych półkach zróżnicowanych pod względem szerokości możesz umieścić kosze, w których ukryjesz rzadko noszone ubrania lub sezonowe akcesoria. Drążki na ubrania montowane są prostopadle, dzięki czemu zyskasz swobodny dostęp do każdej rzeczy zawieszonej na wieszaku.

Zwróć uwagę na praktyczne wymiary mebla – szafa o głębokości wynoszącej 45 cm sprawdzi się również w przedpokoju.

Biały korpus uzupełniają fronty w wybarwieniu biały mat oraz srebrne uchwyty.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia opcjonalnego sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 150.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 142 kg
Do pobrania