Szafa Flex – garderoba za lustrzanym frontem

Po drugiej stronie lustra zdarzają się różne historie. Spokojnie, w przesuwnej szafie Flex z lustrzanym frontem czeka Cię jedno – pełna harmonia. W końcu uporządkujesz swoje ubrania i będziesz mieć do nich bajecznie wygodny dostęp!

Korpus utrzymany jest w uniwersalnym kolorze białym. Jego efektowne uzupełnienie stanowią dwa lustrzane fronty w czarnej ramce, która dodaje szafie wyrazistości. Ozdobne szprosy wieńczą dzieło. Lustra pozwolą Ci się dokładnie przejrzeć i są świetnym sposobem na optyczne powiększenie wnętrza. Drzwi przesuwne nie zabierają dodatkowego miejsca podczas otwierania szafy – jeśli masz wąskie pomieszczenie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Na komfort korzystania z szafy wpływają też hamulce do frontów.

Szafa Flex ma wymiary 150,7 × 240 × 66 cm. Co kryje się w środku? Siedem półek, dobrych na spodnie, koszulki czy bluzy, oraz drążek na wieszaki – na sukienki i koszule. Z kolei drobne części garderoby zmieszczą się w 3 szufladach. Do dyspozycji masz też półkę dolną ze stojakiem. Porządkowanie ubrań będzie czystą przyjemnością!

Nowoczesną szafę z lustrem możesz wstawić do sypialni, garderoby czy pokoju nastolatka. Jej prosty, a jednocześnie wyrazisty design docenią miłośnicy loftów i minimalizmu, choć jest on na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w wielu aranżacjach.

Szafy Flex to mnóstwo możliwości przechowywania – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć mebel w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 207.15 kg
Do pobrania