Szafa Flex – ciekawy design w połączeniu z praktycznym wnętrzem

Aranzacje wnętrz niejednokrotnie zdradzają charakter ich włascicieli, np. zamiłowanie do porządku i dobrej organizacji. Jeśli przy tym jesteś zwolennikiem naturalnych materiałów,szafa Flex powinna trafić do Twojej sypialni. Jej front oraz korpus są wykończone w kolorze dębu sonoma, który przywołuje skojarzenia z wypoczynkiem z dala od miasta. Rozwiązanie to sprawia, że w pomieszczeniu panuje ciepła, przytulna atmosfera.

Cenisz meble, które są solidne i łatwe w utrzymaniu czystości? Propozycją dla Ciebie jest gustowna szafa z licznymi półkami. Jej fronty są wykonane z płyty wiórowej o grubości 16 mm i pokrytej folią finish, która sprawia, że dana powierzchnia jest odporna na zarysowania i mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne

Lubisz elementy wyposażenia wnętrz, które są dopasowane do Twoich potrzeb? Nowoczesna szafa jest tym, czego szukasz! Posiada ona możliwość regulacji poziomu dolnego blatu względem podłogi oraz szuflady z cichym domykiem, dzięki którym ograniczysz powodowanie niepotrzebnego hałasu w sypialni. Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 170.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 221.35 kg
Do pobrania