Szafa Flex – porządek jak ze snu

Urządzenie estetycznej i funkcjonalnej strefy przechowywania to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy dysponujesz imponującym metrażem i oddzielną garderobą, czy może większość ubrań przechowujesz w niewielkiej sypialni, potrzebujesz rozwiązań na miarę swoich oczekiwań. Szafa Flex została zaprojektowana po to, by wychodzić im naprzeciw. Przekonaj się!

Szafa Flex z frontami przesuwnymi pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w średniej wielkości sypialni, pokoju dziecka lub przedpokoju. Cicha i płynna praca frontów ułatwi sięganie po ubrania, a oszczędny design geometrycznej bryły będzie cieszył oko przez długie lata. Mebel sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu. Z powodzeniem wprowadzisz go zarówno do minimalistycznej przestrzeni, jak i tej urządzonej z rozmachem.

Szafa o wymiarach 200 × 66 × 218 cm posiada:

·         3 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         3 drążki na wieszaki,

·         2 fronty przesuwne.

Dzięki optymalnie zaplanowanym strefom wieszania szafa Flex pomieści ubrania całej rodziny. Ukryjesz w niej płaszcze, kurtki, eleganckie sukienki, marynarki i garnitury. Porządkowanie garderoby jeszcze nigdy nie było tak proste!

Biały korpus i frezowane fronty w kolorze biały mat to duet doskonały – docenią go nie tylko miłośnicy minimalizmu.

Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia opcjonalnego sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200.7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 178.45 kg
Do pobrania