Szafa Flex – porządek jak ze snu

Urządzenie estetycznej i funkcjonalnej strefy przechowywania to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy dysponujesz imponującym metrażem i oddzielną garderobą, czy może większość ubrań przechowujesz w niewielkiej sypialni, potrzebujesz rozwiązań na miarę swoich oczekiwań. Szafa Flex została zaprojektowana po to, by wychodzić im naprzeciw. Przekonaj się!

Szafa Flex z frontami przesuwnymi pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w średniej wielkości sypialni, pokoju dziecka lub przedpokoju. Cicha i płynna praca frontów ułatwi sięganie po ubrania, a oszczędny design geometrycznej bryły będzie cieszył oko przez długie lata. Mebel sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu. Z powodzeniem wprowadzisz go zarówno do minimalistycznej przestrzeni, jak i tej urządzonej z rozmachem.

Szafa o wymiarach 200 × 66 × 218 cm posiada:

·         3 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         3 drążki na wieszaki,

·         2 fronty przesuwne.

Dzięki optymalnie zaplanowanym strefom wieszania szafa Flex pomieści ubrania całej rodziny. Ukryjesz w niej płaszcze, kurtki, eleganckie sukienki, marynarki i garnitury. Porządkowanie garderoby jeszcze nigdy nie było tak proste!

Biały korpus i frezowane fronty w kolorze biały mat to duet doskonały – docenią go nie tylko miłośnicy minimalizmu.

Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia opcjonalnego sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Flex - wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200.7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 178.45 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji