Szafa Brando 4 – usprawni codzienną organizację

 

Szafa Brando 4 to mebel, który łączy nienaganną estetykę z olbrzymią użytkowością. Znajdziesz w niej wiele praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci utrzymać porządek w swoim domu.

Za skrajnymi drzwiami szafy znajdują się przestronne półki, które zapewniają miejsce do przechowywania ubrań, ręczników, butów, książek czy dokumentów. Teraz wszystko będzie idealnie uporządkowane, a Ty będziesz mieć łatwy dostęp do swoich rzeczy.

 

Za środkowymi drzwiami szafy skrywa się przestrzeń z drążkiem. To miejsce dla wszystkich elementów garderoby, które są podatne na zagniecenia. Zawieszając je w tej pojemnej części, unikniesz prasowania i zyskasz czas dla bliskich.

Jednak to nie wszystko, co szafa Brando 4 oferuje. W dolnej części jest aż osiem szuflad – cztery płytsze i cztery głębsze. Mniejsze szuflady to idealne miejsce do trzymania bielizny, skarpetek lub akcesoriów, które chcesz mieć pod ręką.

W większych szufladach ulokujesz pościel czy koce, dzięki czemu Twoja sypialnia prezentować się będzie schludnie i estetycznie.

Fronty szuflad oraz korpus wykonano w modnym odcieniu dąb artisan, a pozostałe elementy utrzymane są w eleganckiej matowej bieli. Wyjątkiem są środkowe fronty drzwi, na których umieszczono praktyczne lustro. Srebrne uchwyty doskonale komponują się ze stylistyką mebla i są bardzo wygodnie wyprofilowane.

Na uwagę zasługuje wnętrze szafy wykonane w kolorze szarego płótna.

Szafa Brando 4 to prosty, nowoczesny design, który zapewni Ci mnóstwo miejsca do przechowywania, dodając pomieszczeniu wyjątkowego uroku i elegancji.

 

 

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 181 cm
Wysokość 199 cm
Waga 157.55 kg
Do pobrania