Szafa Hesen – przemyślany układ i urzekająca stylistyka

Ład i porządek w planowaniu przestrzeni oraz funkcjonalność to priorytety przy wyborze szafy do sypialni, pokoju młodzieżowego lub przedpokoju. Nie znaczy to jednak, że estetyka ma drugorzędne znaczenie. Zwłaszcza jeśli pragniesz utrzymać minimalistyczny, nowoczesny wystrój, nawiązujący do północnych trendów.

 

Szafa Hesen dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – grafit/dąb artisan i modrzew sibiu jasny/sosna larico. Pierwszy to kontrastowe połączenie chłodnego, jednolitego koloru z ciepłem i widocznym usłojeniem dębu artisan. Drugi to charakterystyczna skandynawska kolorystyka dla miłośników jasnych wnętrz.

 

Szafa Hesen ma wymiary 197 x 203 x 57 cm, a jej układ jest tak rozplanowany, żebyś mógł pomieścić wszystkie ubrania i inne niezbędne rzeczy.

 

Po lewej stronie znajduje się część dwudrzwiowa z drążkiem, na którym zawiesisz ubrania na wieszakach. Pod spodem jest miejsce na obuwie. Podobnie wygląda część środkowa – ukryta za pojedynczymi drzwiami. Dzięki niej masz pewność, że wszystkie części garderoby znajdą swoje miejsce.

 

Po prawej stronie szafy znajduje się segment z 4 półkami i 3 szufladami schowanymi za frontem. To idealne miejsce na bieliznę, ręczniki czy pościel.

 

Mebel wyposażony jest w zawiasy z cichym domykiem, dzięki którym drzwi szafy pracują płynnie i bezgłośnie. Szuflady montowane są na prowadnicach umożliwiających pełny wysuw. Otrzymujesz więc swobodny dostęp do każdej strefy.

 

Szafa wyposażona jest w lustro, które umiejscowione jest na środkowych frontach. Bardzo przydatne podczas przygotowywania się do wyjścia. Możesz poprawić fryzurę lub makijaż bez wychodzenia z sypialni.

 

Delikatne frezy i uchwyty w kształcie gałki podkreślają minimalistyczny charakter kolekcji, nadając jej subtelność.

 

Dobierz inne elementy z serii Hesen i stwórz wymarzoną przestrzeń w sypialni, pokoju młodzieżowym lub przedpokoju.