Szafa Nuis - Twój sposób na przechowywanie!

Szafa Nuis to stylowy i wygodny sposób na przechowywanie ubrań i domowych drobiazgów. Model cechuje się pojemnym wnętrzem, przemyślanym podziałem przestrzeni oraz stylowym designem, dzięki któremu nada atrakcyjnego charakteru każdemu wnętrzu. To dobry wybór do sypialni, pokoju młodzieżowego, a nawet salonu!

To, co wyróżnia szafę Nuis to ciekawe wzornictwo inspirowane prostotą stylu skandynawskiego. Model posiada skrzyniową budowę. Skrzynia i cokół zostały wykonane w kolorze dębu wotan. Białe fronty w lustrzanym połysku sprawiają, że szafa wygląda nowocześnie, a duża jasna powierzchnia optycznie rozświetla i powiększa wnętrze.

Szafa posiada pojemne wnętrze podzielone na część dolną i górną, w której możesz zawiesić ubrania. Dostęp do półek zapewniają drzwi podzielone na cztery odrębne części, dzięki czemu zyskujesz precyzyjny dostęp do rzeczy, których akurat potrzebujesz.

Szafa Nuis o wymiarach 90/58/197,5 cm sprawdzi się jako wyposażenie średniej wielkości pomieszczenia. Model świetnie wyglądać będzie w połączeniu z innymi meblami z serii Nuis jak witryna, komoda, łóżko czy biurko.

Wymiary
Głębokość 57,5 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 197,5 cm
Waga 62.85 kg
Do pobrania