Szafa Velvet – naturalny porządek rzeczy

Szafa, która zrobi porządek w sypialni i nada jej klasy? Oto i ona – pojemna, a zarazem dekoracyjna szafa Velvet!

Właściwie zorganizowana przestrzeń to lepsza jakość życia. W szafie o wymiarach 225 x 205 x 60 cm z dobrze rozplanowanym wnętrzem łatwiej Ci będzie utrzymać ubrania w porządku, więc zaoszczędzisz czas potrzebny na dobór odpowiedniego stroju.

Ubrania – takie jak bluzki, spodnie, swetry – wygodnie porozkładasz na praktycznych półkach. Z kolei drążek na wieszaki wykorzystasz na eleganckie części garderoby czy gotowe stylizacje. Już nie musisz biegać do lustra znajdującego się w innym pomieszczeniu – duży lustrzany front pozwoli Ci się przejrzeć od stóp do głów, a dodatkowo optycznie powiększy pokój.

Duża, czterodrzwiowa szafa to rozwiązanie dla osób, które nie mają oddzielnej garderoby i trzymają ubrania np. w sypialni. Fronty z litego drewna w kolorze dębu rustical sprawiają, że pomieszczenie zyskuje przytulny klimat. Zwróć uwagę na dekoracyjną wstawkę ze szropowanego drewna. Dzięki temu zabiegowi widać głęboką, naturalną strukturę litego dębu, co nadaje meblowi szlachetności i nieoczywistego stylu. Całości dopełniają proste, metalowe uchwyty.

Ciesz się sypialnią pełną harmonii i przytulności, w której rzeczy są uporządkowane, a Ty możesz w pełni wypocząć.