Szafa Brando 2 – idealna przestrzeń na Twoje ubrania

 

Szafa Brando 2 to mebel, który charakteryzuje się minimalistycznym designem i inteligentnymi rozwiązaniami. Będzie on doskonałym wyborem, jeśli szukasz prostoty, funkcjonalności i ciekawej stylistyki.

 

Szafa Brando 2 zapewni bardzo dużo miejsca na ubrania i inne przedmioty, które chcesz ukryć przed wzrokiem odwiedzających Cię gości. Dąb flagstaff i grafit tworzą spójny i oryginalny wygląd mebla. Szafa doskonale zaprezentuje się w nowoczesnej sypialni, przedpokoju lub salonie.

Srebrne ergonomiczne uchwyty doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu i świetnie komponują z całością.

Po lewej stronie szafy są praktyczne półki, na których ulokujesz bieliznę, koszulki czy swetry. W prawej części umieszczono wygodny drążek na wieszaki. Znajdą tu swoje miejsce koszule, marynarki, spodnie, czyli wszystkie rzeczy, które nie powinny mieć zagnieceń. Dzięki temu unikniesz częstego prasowania.

 Dół szafy zajmują cztery szuflady – dwie są płytsze, a dwie głębsze. W mniejszych wygodnie przechowasz kosmetyki, biżuterię lub dodatki modowe. W większych ulokujesz plecak, torby, koce czy ręczniki. Dzięki temu wszystko będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Na uwagę zasługuje wnętrze szafy wykonane w kolorze szarego płótna.

Dopasuj szafę Brando 2 do swojego wnętrza i ciesz się zorganizowaną oraz uporządkowaną przestrzenią.