Szafa Casao – idealne rozwiązanie dla Twojego wnętrza

 

Szafa Casao w modnym wybarwieniu dąb artisan to elegancki i praktyczny mebel. Jest ona doskonałym rozwiązaniem, jeśli cenisz porządek i styl w swoim domu. Szafa zaspokoi Twoje potrzeby przechowywania, zapewniając jednocześnie efektowny akcent w pomieszczeniu.

Szafa Casao o wymiarach 91 x 197 x 54 cm doskonale zaprezentuje się nawet w niewielkich pomieszczeniach takich jak sypialnia, poddasze czy przedpokój. Dzięki przemyślanemu układowi wnętrza masz pewność, że maksymalnie wykorzystasz przestrzeń.

Z lewej strony szafy znajduje się wygodny drążek na wieszaki, który umożliwia zawieszenie ubrań. Nie musisz już martwić się zagnieceniami na koszulach, spodniach czy marynarkach – teraz masz odpowiednie miejsce na ich przechowywanie.

Po prawej stronie są półki, na których wygodnie ulokujesz bieliznę, skarpetki i inne części garderoby, które nie wymagają rozwieszenia. Dolna półka pozwoli Ci odłożyć obuwie czy plecak, a półki na górze zapewnią przestrzeń na ręczniki, pościel czy koce.

Szafa Casao zachwyca użytkowością, dzięki której znajdziesz miejsce na wszystkie elementy stroju oraz inne zaburzające harmonię wnętrza przedmioty.

 Ergonomiczne uchwyty w kolorze szarym pozwolą Ci w komfortowy sposób korzystać z mebla.

 

Dwudrzwiowa szafa Casao spełni Twoje oczekiwania, łącząc w sobie doskonały design i praktyczne rozwiązania.

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 91 cm
Wysokość 197 cm
Waga 68.5 kg
Do pobrania