Szafa Flex – postaw na wygodę i modną stylistykę

 

Szafa to mebel, który musi znaleźć się w każdym domu. Kiedyś najczęściej był kojarzony tylko z przechowywaniem. Dzisiaj – oprócz swojej podstawowej funkcji –  może być mocnym punktem estetycznym aranżacji sypialni czy przedpokoju.

 

Dwudrzwiowa szafa Flex to mebel, który nie tylko pozwoli Ci zorganizować przestrzeń dla ubrań, ale również zachwyci atrakcyjnym i nowoczesnym designem.

 Korpusy w kolorze grafitowym i fronty w odcieniu dąb wotan to zestawienie, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Wnętrze dwudrzwiowej szafy Flex wykonano w praktycznym i estetycznym kolorze szare płótno. Całość dopełniają minimalistyczne i bardzo wygodne w użyciu uchwyty listwowe.

Do Twojej dyspozycji są 3 szuflady, 2 drążki i aż 7 półek. Szuflady – osadzone na prowadnicach z cichym domykiem i pełnym wysuwem – to optymalne miejsce do przechowywania mniejszych przedmiotów takich jak bielizna, skarpetki, dodatki czy akcesoria.

Na drążkach zawiesisz odzież wierzchnią, koszule, żakiety czy marynarki. A półki możesz wykorzystać do ulokowania złożonej odzieży, pościeli i ręczników.

 Dwudrzwiowa szafa Flex to świetne rozwiązanie dla osób ceniących użytkowe i nowoczesne zastosowania. Jej wymiary – 100 x 240 x 66 cm, pozwalają na umieszczenie w nawet niewielkich pomieszczeniach.

 

Wybierając szafę Flex, zyskujesz wygodę i modną stylistykę w swojej sypialni, pokoju lub gabinecie.

 
Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 240 cm
Waga 150.351 kg
Do pobrania