Stylowa szafa, która zostanie z Tobą na długo

Potrzebujesz mebla, który pomieści Twoje ubrania? Dostępna w naszej ofercie szafa zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Zajmie niewiele miejsca w pomieszczeniu, przy czym jest jednocześnie niezwykle pojemna i funkcjonalna.

Prezentowana szafa jest dostępna w kolorze biały połysk/dąb grandson. To połączenie kolorów sprawia, że mebel wpasuje się do większości jasnych przestrzeni Twojego domu, takich jak sypialnia, przedpokój czy pokój młodzieżowy. Szafę w łatwy sposób dopasujesz do wnętrza urządzonego w stylu retro, nowoczesnym czy industrialnym. Z powodu niewielkiego rozmiaru, szafa sprawdzi się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, w których każdy centymetr ma znaczenie.

Szafa posiada dwoje drzwi, które posiadają metalowe uchwyty. W środku mebla znajduje się drążek na wieszaki oraz półka umieszczona w górnej części. Dzięki tym elementom zyskujesz możliwość na maksymalne wykorzystanie każdej części mebla.Potrzebujesz miejsca na złożone ubrania? Możesz zmienić wyposażenie swojej szafy kupując półki dostępne w opcji.

Mebel został wyposażony w zawiasy z cichym domykiem pozwalające na sprawne i ciche korzystanie z szafy. Dodatkowo w górnej części mebla pod blatem znajduje się oświetlenie LED w standardzie.