Szafa Kassel – klimat i porządek

 

Jak nadać sypialni przytulny klimat? Przydadzą się miękkie tkaniny i nastrojowe oświetlenie, ale podstawą będą stylowe meble. Szafa Kassel urzeka ciepłym wybarwieniem i pięknym rysunkiem drewna. Ponadto jest bardzo pojemna, więc pomieścisz w środku sporo rzeczy, a Twoje miejsce relaksu stanie się w pełni harmonijne.

Za drzwiami znajdziesz praktyczne rozwiązania, które pomogą Ci posegregować garderobę. Wyjściowe kreacje czy sukienki nie będą się gniotły, jeśli powiesisz je na drążku na wieszaki. Do dyspozycji masz też dwie półki na złożone ubrania. W dolnej części mebla znajduje się natomiast szeroka szuflada idealna na bieliznę i dodatki.

Oryginalne wzornictwo to zasługa połączenia kolorystycznego, które szczególnie dobrze wygląda w nowoczesnych i loftowych wnętrzach. Ciepły odcień dąb monastery podkreśla elegancki dąb czarny.

Jeśli ta dwudrzwiowa szafa skradła Twoje serce, możesz znaleźć dla niej towarzystwo w postaci innych mebli z kolekcji Kassel. Wśród nich są m.in. łóżka, komody czy witryny. Wybierz elementy, które sprawdzą się w Twoim mieszkaniu i stwórz zachwycającą aranżację.

 

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 195 cm
Waga 78.7 kg
Do pobrania