Szafa Neno – utrzymanie ładu staje się znacznie łatwiejsze

Szafa to mebel, który ma bardzo duży wpływ na przestrzeń mieszkania. To od jej wyboru zależy czy uda Ci się ukryć i uporządkować wszystkie elementy garderoby, pościel czy ręczniki. Powinien to być mebel dopasowany do wielkości pomieszczenia – tak, by nie przytłoczyć wnętrza, a nadać mu estetyczny i funkcjonalny charakter.

 

Szafa Neno o wymiarach 81 x 179 x 54 cm zapewnia pojemność i wygodę użytkowania. Prosta forma bryły w połączeniu z bielą doskonale prezentuje się w niewielkim pomieszczeniu. Rozjaśnia je i harmonizuje.

 

Szafa idealnie sprawdzi się w garderobie, sypialni lub pokoju dziecięcym. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz schować niekorzystne dla estetyki wnętrza przedmioty. To może być świetna lokalizacja dla ubrań, butów i zabawek. Szafa usystematyzuje pomieszczenie i wprowadzi do niego bezcenny ład. W górnej części na drążku wygodnie zawiesisz koszule lub marynarki, a na dolnej półce umieścisz kartony z rzadziej używanymi rzeczami.

 

A może poszukujesz alternatywy dla wieszaka w przedpokoju? Kurtki i płaszcze znajdą swoje miejsce w szafie, tworząc korytarz bardziej uporządkowanym i estetycznym. Uniwersalny styl i kolor szafy sprawiają, że bez trudu dopasujesz ją do wnętrza, tworząc spójną aranżację.