Szafa Porti – porządek w dobrym guście

Szafa to nieodzowny element każdej sypialni czy garderoby. Nie tylko chroni ubrania przed kurzem, lecz także wprowadza we wnętrzu większy porządek i nadaje jej określony styl. Jeśli nie masz na nią dużo miejsca lub nie potrzebujesz nadmiernej liczby ubrań, wybierz model dwudrzwiowy.

Pojemne wnętrze szafy Porti pomieści sporo rzeczy. W środku znajduje się drążek na wieszaki, na którym wygodnie powiesisz sukienki, koszule czy marynarki. Możesz też przygotować gotową stylizację na następny dzień, dzięki czemu rano pośpisz kilka minut dłużej. Spód szafy sprawdzi się jako miejsce na poskładane ubrania lub jako dodatkowy schowek.

Lite, dębowe drewno na frontach spotyka się tu z dekorem w postaci czarnego szkła. Całość zyskuje też wyjątkowy charakter dzięki ryflowanym wzorom. Możesz wybrać wybarwienie drewna spośród dwóch kolorów. Dąb antyczny to synonim ciepła i przytulności. Z kolei dąb czekoladowy kusi zdecydowanym charakterem. Cichy domyk i prosty uchwyt ułatwiają komfortowe korzystanie z mebla.

Dwudrzwiowa szafa Porti o wymiarach 198 x 95 x 60 cm to funkcjonalny, solidny, a przy tym atrakcyjnie wizualny mebel, który będzie pasował zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.