Szafa Torin – przechowywanie w salonie

Jeżeli szukasz wyjątkowej zabudowy salonu, to polecamy kolekcję Torin. Wyróżniająca się pogrubianymi bokami linia na dobre zagości w salonie w stylu solidnym. Inne atuty? Metalowe uchwyty, oświetlenie pod blatem i markowe akcesoria. W to wszystko została wyposażona także szafa Torin.

Dwudrzwiowa szafa to pojemny organizer, który ułatwi przechowywanie odzieży lub dokumentów. Jej praktycznie podzielone wnętrze ułatwi odnalezienie potrzebnych rzeczy oraz wydzieli miejsce różniących się pod względem funkcji przedmiotów.

We wnętrzu szafy o wymiarach 102 x 200 cm znajdziesz:

- sekcję z drążkiem na wieszaki, z przeznaczeniem na płaszcze, sukienki i garnitury,

- 3 praktyczne półki, na których możesz ułożyć jeansy, bluzy lub dokumenty,

- szeroką szufladę na pościel lub obrusy.

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki i metalowe uchwyty, ale nie sposób pominąć ryflowanej listwy w kolorze dąb venge magia. Jej odpowiednie wyeksponowanie to zasługa energooszczędnego oświetlenia LED.

Wygodne domykanie szuflady i frontów to zasługa akcesoriów z cichym domykiem oraz metalowych uchwytów.

Szafa Torin doskonale prezentuje się samodzielnie, ale dopiero w połączeniu z pozostałymi elementami kolekcji, nabiera odpowiedniego charakteru. Łącz je ze sobą i twórz ergonomiczną przestrzeń w swoim salonie.