Szafa Velvet – piękny front, funkcjonalne wnętrze

Marzysz o uporządkowanej sypialni? O miejscu, w którym w pełni się zrelaksujesz? Przyda się pojemna szafa na ubrania. Gdy znikną z zasięgu Twojego wzroku, sypialnia będzie bardziej harmonijna, a wypoczynek stanie się po prostu przyjemniejszy.

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i nic nie rozprasza Twojej uwagi. Prosta bryła z frontami z litego drewna dębowego tworzy w sypialni ciepły, przytulny klimat. Ubrania wiszą na wieszakach, dzięki czemu mniej się gniotą i są chronione przed kurzem. A może masz już na dzisiaj przygotowaną stylizację i wystarczy tylko po nią sięgnąć?

Szafa o wymiarach 200 x 110 x 60 cm będzie nie tylko funkcjonalnym miejscem do przechowywania, lecz także meblem, który pomoże zdefiniować styl Twojej sypialni. Dwudrzwiowa szafa Velvet to duża, przestronna przestrzeń z drążkiem na wieszaki oraz praktyczną półką.

Wygodnie otworzysz drzwi dzięki metalowym uchwytom, które świetnie wpisują się w prosty charakter mebla i współgrają z kolorem dąb rustical. Nietuzinkowym dodatkiem jest dekoracyjna wstawka ze szropowanego drewna. Szropowanie to metoda obróbki, która pomaga odkryć naturalną, głęboką strukturę drewna, w tym przypadku szlachetnego dębu.

Szafa doda pomieszczeniu klasy i niepowtarzalnego stylu, a Tobie ułatwi praktyczne przechowywanie ubrań, a tym samym nieco spowolni zabiegane poranki.