Szafa Flex – Twoja własna garderoba

Jeśli marzy Ci się otwarta garderoba, która wprowadzi do wnętrza więcej szyku, dobrą propozycją będzie szafa Flex bez drzwi. Kombinacja różnych systemów pozwoli Ci uporządkować wszystkie ubrania i mieć je w zasięgu wzroku.

Szafa otwarta o wymiarach 200,7 × 240 × 66 cm zapewnia dużo miejsca do przechowywania. W środku znajdziesz 11 półek, które przydadzą się na złożone rzeczy. Eleganckie ubrania – koszule, marynarki, spodnie – powiesisz na 2 drążkach na wieszaki. Ważnym elementem są również praktyczne szuflady na bieliznę i dodatki. Jedna z nich ma szklany front, więc nie musisz jej nawet otwierać, by sprawdzić, czy w środku jest Twój ulubiony pasek.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Korpus szafy z otwartymi półkami został wykończony w kolorze białym, a wyposażenie wewnętrzne jest w dekorze szare płótno, stanowiącym neutralne tło dla Twoich ubrań. Uniwersalna kolorystyka zapewnia też szerokie możliwości aranżacyjne. Mebel uzupełni wnętrze w stylu skandynawskim, boho, glamour lub nowoczesnym. Będzie uniwersalną bazą dla najróżniejszych dodatków.

Szafa może stać w oddzielnym pomieszczeniu, przewidzianym na garderobę, albo w sypialni. Nie zapomnij o oświetleniu i dużym lustrze, by dobór stylizacji był jeszcze szybszy i przyjemniejszy!

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.