Szafa narożna Nuis – praktyczne zagospodarowanie naroża

Urządzasz pokój swojego dziecka? Zanim się spostrzegłeś wyrosło z baloników, pluszaków i motylków? Czas przygotować wnętrze, które będzie ponadczasową bazą dla zmieniających się trendów, którym poddają się nastolatki. Kolekcja Nuis pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną i stylową zabudowę pokoju młodzieżowego.

Pokój młodzieżowy to składzik na zabawki, gry planszowe, ubrania i podręczniki. Jak to wszystko zmieścić?! Z pomocą przychodzi pojemna szafa narożna Nuis. Praktycznie powielone wnętrze na część z praktycznymi półkami oraz tę z drążkiem na wieszaki. W ten sposób każda część odzieży znajdzie swoje miejsce. Wolną przestrzeń na dole szafy możesz przeznaczyć na obuwie, walizkę lub plecak.

Korpus w kolorze dąb wotan kontrastuje z laminowanymi frontami w kolorze biały lustrzany połysk. Ich ozdobą jest listwa w 2 kolorach do wyboru: biała lub dąb wotan.

Szafa o wymiarach 78 x 197,5 cm sprawdzi się nawet w niewielkim wnętrzu, tworząc pojemne miejsce do przechowywania ubrań.

Szafę narożną Nuis postaw w dotychczas niezagospodarowanym narożniku. Dopełnij ją regałem, biurkiem i innymi elementami kolekcji, i stwórz funkcjonalną zabudowę pokoju dla nastolatka.

Wymiary
Głębokość 78,5 cm
Szerokość 78 cm
Wysokość 197,5 cm
Waga 74.6 kg
Do pobrania