Szafa Fabio – zachwyca prostotą i elegancją

 

Szafa Fabio stworzona została z myślą o tych, którzy cenią nowoczesny design i praktyczne rozwiązania. Jest ona idealnym meblem do sypialni, garderoby czy przedpokoju. Szafa zachwyca prostotą i elegancją, jednocześnie oferując mnóstwo miejsca do przechowywania.

Szafę Fabio zestawiono w dwóch odcieniach – grafit i dąb artisan, które tworzą spójną i modną całość. Wyjątkowym elementem tej szafy są jej drzwi – przesuwne na środku oraz uchylne po bokach.

Drzwi przesuwne dodają szafie nowoczesnego charakteru i pozwalają na oszczędność miejsca. W opcji jest możliwość zakupu spowalniacza do drzwi. Za drzwiami kryją się dwa drążki na wieszaki. Umieścisz na nich koszule, marynarki, żakiety czy spodnie. Dzięki temu nie ulegną one zagnieceniom i nie będziesz tracić czasu na prasowanie. Na dole możesz ustawić torebki, plecak czy buty, a na górze są półki na rzeczy rzadziej używane.

 Zarówno z lewej, jak i prawej strony za drzwiami uchylnymi znajduje się część bieliźniana. To aż dziesięć stref, które możesz wykorzystać na segregację i ułożenie wszystkich części garderoby. Znajdą tu miejsce jeansy, T-shirty, bielizna, skarpety czy swetry. Na górze możesz ułożyć ręczniki i pościel.

 

Szafa Fabio oferuje ogrom miejsca do przechowywania. Dzięki niej możesz zapanować nad nieporządkiem w pomieszczeniu i w pełni cieszyć się estetyką swojego mieszkania.