Szafa Flex – skrojona na miarę

Na pewno masz ubrania, w których czujesz się dobrze. Może to te, które zapewniają Ci swobodę, a może te, które zadają szyku. Przechowuj je wszystkie w funkcjonalnej szafie Flex! Bogate wyposażenie pozwoli Ci uporządkować całą garderobę.

Szafa ma przesuwne drzwi i wymiary 150,7 × 240 × 66 cm. W środku masz do dyspozycji 2 szerokie półki i 5 węższych półek – będą idealne na spodnie, koszulki i bluzy. Dzięki optymalnej przestrzeni między kolejnymi półkami z łatwością posegregujesz różne elementy garderoby. Eleganckie ubrania i kurtki powiesisz na drążku na wieszaki. Do tego są 3 pojemne szuflady na bieliznę i dodatki oraz półka dolna ze stojakiem. Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku. Z takim wyposażeniem utrzymanie porządku w szafie będzie czystą przyjemnością!

Nowoczesna szafa Flex to nie tylko szereg praktycznych rozwiązań, lecz także nietuzinkowy design, wynikający z połączenia struktury drewna i gładkiej tafli szkła. Jeden z przesuwnych frontów wykończony jest w nadającym przytulności wybarwieniu dąb monastery, a drugi – w kolorze czarny połysk (lacobel). Czerń w błyszczącym wydaniu dodaje pomieszczeniu elegancji i wyjątkowej głębi. Taka kompozycja sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i klasycznym. Drzwi z wbudowanym hamulcem zapewniają komfort użytkowania szafy na co dzień.

Szafy Flex pozwalają urządzić funkcjonalną i estetyczną strefę przechowywania – wybierz gotową propozycję lub skorzystaj z konfiguratora, by stworzyć indywidualny projekt.