Szafa Flex - stylowa szafa na uporządkowanie Twojej garderoby

Marzysz o przytulnej sypialni utrzymanym w stonowanej kolorystyce?Szafa Flex jest meblem, który idealnie pasuje do sypialni sprzyjającej udanemu wypoczynkowi. Korpus mebla oraz jeden z przesuwnych frontów są wykończone w kolorze dębu monastery. Drugie z przesuwnych drzwi są utrzymane w barwie lacobel czarny, dzięki czemu powierzchnia drzwi efektownie połyskuje i nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnej głębi.

Zależy Ci na tym, aby szafa do przechowywania Twojej garderoby była nie tylko stylowa, ale i pojemna? Nowoczesna szafa Flex sprawdzi się doskonale, kiedy chcesz uporządkować swoje ubrania i modowe akcesoria. Układ półek i szuflad wewnątrz szafy w kolorze szarym jest niezwykle intuicyjny. Najniżej znajdują szuflady z pełnym wysuwem i z funkcją cichego domyku (w których możesz przechowywać bieliznę i dodatki) oraz przestrzeń na obuwie. Na wysokości klatki piersiowej znajduje się metalowy drążek na wieszaki, a z przestrzeń z prawej strony i od góry szafy jest zagospodarowana otwartymi półkami na pozostałe części garderoby. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Pojemna szafa spodoba się miłośnikom nowoczesnego, jak i tradycyjnego designu. Jeśli pragniesz uzyskać we wnętrzu harmonijny estetycznie efekt, do szafy Flex dobierz łóżko z ciemną drewnianą ramą oraz lampę wiszącą z czarnym abażurem.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 220.7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 236.385 kg
Do pobrania