Szafa Flex 260 dąb sonoma – połączenie klasyki i nowoczesności

Elegancka szafa Flex 260 dąb sonoma nawiązuje designem do klasycznych modeli, które zawsze się sprawdzają. To szafa idealna do salonu, sypialni czy nawet gabinetu. Jest prosta i stylowa, co pozwoli na jej łatwe wpasowanie się w różne wystroje. Najlepiej zgrywa się z aranżacjami nowoczesnymi, klasycznymi, rustykalnymi i skandynawskimi. Pasuje do ciepłych i chłodnych kolorów wystroju. Jest praktyczna i gustowna jednocześnie. To idealny model, który będzie świetnie prezentował się w salonie z drewnianym stołem i krzesłami.

Szafa Flex 260 dąb sonoma ma klasyczny kształt i wielkość. Połowa frontu i korpus są w tym samym odcieniu drewna, a druga połowa to lacobel na połysk, który wygląda bardzo efektownie i łatwo utrzymać go w czystości. Przestronne wnętrze szafy jest pełne praktycznych półek i szufladek, co pomoże w utrzymaniu porządku. Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku. Dość obszerna środkowa część pozwoli na zawieszenie ubrań. Można za dodatkową opłatą zainstalować w środku oświetlenie LED. Kolory szafy to: dąb sonoma (korpus i front) oraz magnolia (lacobel front). Uchwyt i tor jezdny są jasnobrązowe. Wymiary szafy: 260,7 × 218 × 45 cm. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafa Flex 260 dąb sonoma będzie świetnie wyglądać w otoczeniu drewnianych mebli. Pasuje do neutralnych kolorów jak biel, szarość, beż, a także bardziej żywych barw – czerwieni, granatu.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.