Szafa Time – idealny porządek w Twojej garderobie

Lubisz uporządkowaną przestrzeń wokół siebie? Nie masz wystarczająco dużo miejsca, by wszystkie części garderoby ukryć? Jeśli Twój wieszak w przedpokoju urywa się od nadmiaru kurtek i płaszczy, a szafa się nie domyka, to najwyższy czas temu zaradzić.

 

Szafa przesuwna Time to rozwiązanie, które w prosty sposób pozwoli Ci uprzątnąć wnętrze, a jednocześnie wprowadzisz do niego powiew nowoczesności.

 

Szafa Time o wymiarach 195 x 170 x 59 cm to pojemny mebel, który sprawdzi się zarówno w przedpokoju, garderobie, jak i sypialni. Dzięki niej w pomieszczeniu zapanuje ład i harmonia. Szafa z obydwu stron ma ten sam układ. Na dole jest duża przestrzeń z drążkiem, a na górze półka. Do Twojej dyspozycji są zatem 4 strefy, które możesz w dowolny sposób zapełnić ubraniami, pościelą czy zabawkami.

 

Na wieszakach wygodnie rozwiesisz zarówno wierzchnie okrycia, jak i marynarki, koszule czy bluzki. Dzięki temu unikniesz zagnieceń i ponownego prasowania. Górne półki to doskonała przestrzeń na ręczniki, kartony z ubraniami sezonowymi czy koce. Dół szafy możesz przeznaczyć na ukrycie toreb, plecaków i dodatków.

Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca do segregacji ubrań i akcesoriów dokup zestaw dedykowanych półek oraz kontenerek dostępne w opcji zakupowej.

 

Szafa Time dostępne jest w 3 wersjach kolorystycznych – biel, biel/dąb wotan oraz biel/dąb sonoma. Korpus i środek zawsze jest w kolorze białym. Dostępne wybarwienia frontów są uniwersalne – łatwo połączysz je z wieloma kolekcjami o podobnej kolorystyce. Szafę wygodnie otworzysz i zamkniesz za pomocą estetycznych srebrnych uchwytów.

 

Szafa przesuwna Time pozwoli Ci ukryć wszystkie – zaburzające estetykę pomieszczenia – przedmioty. Wnętrze stanie się uporządkowane i bardziej przyjazne.