Szafa Rovika – łatwe przechowywanie ubrań i dodatków

Nowoczesna kolekcja mebli do salonu Rovika zachwyca designem. Na pierwszy plan wysuwa się prostota, a zarazem funkcjonalność brył oraz stylowe połączenie kolorystyczne bieli i dębu. Tu należy zwrócić szczególną uwagę na fornirowane fronty szuflad, których wzór układa się w jodełkę.

Twoje ubrania nie mieszczą się już w szafie w sypialni? Może lubisz koszule i spodnie do garnituru przechowywać oddzielnie? Z pomocą przychodzi pojemna szafa Rovika. Jej wnętrze zostało podzielone na 2 części – jedna z 2 drążkami na wieszaki i druga z 3 praktycznymi półkami. Drobne akcesoria (czapki, rękawiczki, krawaty) możesz przechowywać w 2 szufladach.

Zachwycający efekt tworzy połączenie korpusu w kolorze biały połysk, frontów szafek w kolorze biały wysoki połysk z frontami szuflad w kolorze dębowym. Zdobiący je  fornir  układa się w strukturę jodełki.

Dwudrzwiowa szafa do salonu otwiera się cicho i wygodnie. Dlaczego? Wyposażyliśmy ją w akcesoria z cichym domykiem oraz mechanizm push to open, za pomocą którego bez problemu otworzysz bezuchwytowe fronty.

Szafę Rovika ustaw obok witryn, komody i szafki RTV dostępnych w kolekcji. Zestawiaj je ze sobą, łącz i twórz  spójną, funkcjonalną i stylową zabudowę salonu. 

Wymiary
Głębokość 56.5 cm
Szerokość 107.5 cm
Wysokość 202 cm
Waga 112.75 kg
Do pobrania