Szafa Ostia – trzydrzwiowa i pojemna

Jakie wnętrze sprawi, że zechcesz się w nim zatrzymać? Przytulne, pełne drobnych dekoracji, ciekawych rozwiązań aranżacyjnych i wykorzystujące metraż. Możesz urządzić wnętrze swoich marzeń – pomoże w tym kolekcja Ostia. Linia wyróżnia się solidną stylistyką, pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Szafa Ostia sprawdzi się w sypialni, garderobie i przedpokoju czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujesz miejsca do przechowywania ubrań i dodatków. Sukienki, garnitury i  płaszcze zawieś na wieszakach i umieść w przestrzeniach z drążkiem na wieszaki. Bluzki, t-shirty i swetry możesz poskładać na półkach, a ozdoby i dodatki w 2 szufladach.

Przestronny mebel zachwyca pogrubionymi bokami korpusu i naturalną kolorystyką dąb artisan. Ozdobnym akcentem jest listwa w kolorze spalona deska oraz podkreślające ją oświetlenie LED. Czarna podstawa dodaje charakteru bryle.

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty oraz prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem.

Trzydrzwiową szafę Ostia możesz postawić solo w przedpokoju lub w duecie z łóżkiem, komodą i inną szafą Ostia w sypialni i garderobie. Sposobów na aranżację jest wiele! Tym bardziej, że do dyspozycji masz także inne elementy kolekcji.