Szafa Porti – godny zastępca garderoby

Potrzebujesz dużej szafy z lustrem? Z rozsądnie zaplanowanym wnętrzem? A do tego w niebanalnym designie? Oto ona! Jej wysokość szafa Porti.

W 6 przegródkach przechowasz swetry, bluzy, dżinsy – każda rzecz będzie doskonale widoczna i łatwo dostępna. Koniec z misternym układaniem wież koszulkowych – odpowiednie rozmieszczenie półek pomoże zapanować nad ubraniowym chaosem.

Pozostała część mebla to przestrzeń na rzeczy, które wolisz powiesić na wieszakach. Dwa drążki ułatwią przechowywanie koszul, marynarek czy eleganckich spodni. Dodatkowo masz do dyspozycji spory schowek na górze. Możesz trzymać w nim komplet pościeli na zmianę czy ubrania, których – ze względu na porę roku – aktualnie nie nosisz.

Większość frontów została wykonana z litego drewna dębowego, dzięki czemu szafa Porti nie tylko wprowadza we wnętrzu przytulność, lecz także jest niezwykle solidna. Dwa wybarwienia – dąb antyczny i dąb czekoladowy – pozwalają na wybór mebla zgodnie z klimatem sypialni. Urok naturalnego drewna podkreślają dekoracyjne ryflowania oraz nowoczesne akcenty: czarne listwy ze szkła, czarny cokół i proste, metalowe uchwyty. W centralnej części mebla znajduje się duże lustro, które ułatwia wygodne ubieranie się do wyjścia.

Trzydrzwiowa szafa z lustrem to odpowiedź na oczekiwania osób kochających klasykę z nutą nowoczesności. Wraz z pozostałymi elementami kolekcji kreuje przestrzeń, w której można po królewsku wypocząć.