Szafka dolna narożna Top Line – naroże o każdej porze!

Zabudowa kuchni powinna być funkcjonalna i ergonomiczna. Dobierając odpowiednią zabudowę, sprawisz, że będzie także stylowa. W aranżacji wykorzystaj meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Projektujesz kuchnię narożną? Szafka narożna Top Line będzie idealna! To ona w praktyczny sposób zagospodaruje problematyczne miejsce – narożnik.  Możesz w niej przechowywać, garnki, patelnie, chemię, robota kuchennego, termomix lub przykrywki do garnków.

Szafka dolna narożna Top Line służy do praktycznej zabudowy narożnika o wymiarach 105x60 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek narożnych, to na brw.pl znajdziesz także szafkę o szerokości  90 cm.

Szafkę wyposażono w blendę Top Line, która zamaskuje narożnik o wymiarach 105x82 cm. W ten sposób stworzysz estetyczny kamuflaż przestrzeni, która nie jest zagospodarowana.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół i blat, które znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line połącz z dowolnymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną przestrzeń do codziennego użytkowania przez Ciebie i Twoją rodzinę.

Top Line - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf 
Grupa Top Line