Szafka dolna Semi Line – podręczne przechowywanie

Szukasz pomysłów na funkcjonalną i stylową aranżację kuchni? Kolekcja mebli kuchennych Semi Line sprawdzi się idealnie! Ponadczasowa konstrukcja wyróżnia się frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Szafka dolna Semi Line wyposażona w podręczną szufladę oraz pojemną szafkę pomoże Ci zorganizować sztućce oraz zastawę, miski, lunchboxy i sprzęty AGD, tj. blender, robot kuchenny. Aby utrzymać porządek postaw na sprawdzone organizery do szuflad, które znajdziesz w naszej ofercie.

Szuflada oparta na systemie Sambox wytrzymuje udźwig do 25 kg.

Szafka o szerokości 60 cm idealnie współgra z szafką górną o tej samej szerokości. W ofercie mamy także szafkę o szerokości 40 i 80 cm.

Zachwycające połączenie korpusu w kolorze ciepłego dąb Reveal z frontem w zimnym odcieniu grafit przyciąga wzrok. Taka kompozycja kolorystyczna wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Fronty typu ramiak przełamano uchwytami typu gałka, dzięki którym zyskujesz łatwiejszy dostęp do zawartości mebla.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Do pełnej zabudowy brakuje jeszcze blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Semi Line. Skomponuj swoją zabudowę, która będzie maksymalnie użytkowa.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 32.61 kg
Do pobrania