Szafka górna Junona Line – niewielki rozmiar, maksimum możliwości

Mówi się, że piękno tkwi w prostocie, i jest w tym sporo racji. Meble kuchenne Junona Line to kolekcja utrzymana w minimalistycznym stylu. Proste formy brył, stonowane kolory i sprawdzone rozwiązania pozwolą Ci cieszyć się piękną i praktyczną kuchnią, która przetrwa upływ czasu.

Szafka górna Junona Line wyposażona jest w system podnośników gazowych ułatwiających dostęp do zawartości. Co trzymać w niedużej szafce górnej? Jeśli należysz do grona łasuchów, możesz ukryć tam słodkości lub zestaw przekąsek do rodzinnego filmu. Innym pomysłem jest przeznaczenie tego rodzaju szafki na małe akcesoria i dodatki do pieczenia: foremki do ciastek, papilotki na muffiny, kolorowe posypki i lukrowe pisaki. Ile pomysłów, tyle zastosowań!

Szafkę górną o wymiarach 50x30 cm możesz zawiesić w wielu różnych miejscach w kuchni. Zagospodaruj przestrzeń nad lodówką, płytą kuchenną lub inne miejsce w górnym szeregu zabudowy i odkryj zalety kompaktowych rozwiązań. Modny design mebli z kolekcji Junona Line przyciąga uwagę. Powód? Stonowany korpus w kolorze wenge pienie wspólłgra z  frontem w łagodnym kolorze dąb sonomai prosty zintegrowany uchwyt, który w tej kompozycji stanowi „kropkę nad i”.

Górną szafkę Junona Line połącz z innymi elementami kolekcji i stwórz optymalne rozwiązanie dla swojej kuchni.