Szafka wisząca Semi Line – schowek na skarby do pieczenia

W trakcie urządzania mieszkania, nie zapomnij o kuchni. Jej zabudowa powinna być nie tylko stylowa, ale przede wszystkim funkcjonalna. Taką stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Semi Line, która wyróżnia się frontami typu ramiak, minimalistycznymi uchwytami i możliwością rozbudowy o kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.

Szafka górna Semi Line sprawdzi się w przechowywaniu akcesoriów do pieczenia (foremek, blaszek, rękawa, budynie, proszek do pieczenia). Jak zaprowadzić porządek? Wykorzystaj 2 praktyczne półki, na których możesz ustawić przedmioty według typu lub kategorii.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale współgra z szafką dolną o podobnej szerokości. W naszej ofercie znajdziesz również szafkę o szerokości 40 cm. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym).

Korpus w ciepłym odcieniu dąb Reveal połączono z frontem w kolorze grafit. Ten kontrastujący duet sprawdzi się w nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz.

Uchwyty typu gałka ułatwiają dostęp do zawartości szafki, podkreślają jej styl i… są ozdobą frontów typu ramiak.

Szafka kuchenna Semi Line to nieodzowny element kuchennej zabudowy. Zestaw ją z innymi elementami kolekcji Semi Line i  zaprojektuj zabudowę dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 16.15 kg
Do pobrania