Funkcjonalna szafka dla Twojego wnętrza – niewielki rozmiar, wiele rozwiązań

Szukasz szafki, która pozwoli Ci na przechowywanie przedmiotów, a jednocześnie doda Twojemu wnętrzu stylowego wyglądu? Dostępna w naszej ofercie szafka, to mebel, który zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania oraz zostanie u Ciebie na długo.

Kolor szafki to biały połysk/dąb grandson. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom szafka wpasuje się również do pomieszczeń o niewielkich rozmiarach. Mebel idealnie sprawdzi się jako element wyposażenia wnętrz urządzonych w stylu modernistycznym, skandynawskim oraz retro – głównie tych, w których występują naturalne i proste elementy wyposażenia. Co więcej, szafkę możesz umieścić w wielu miejscach, takich jak np. salon, sypialnia, pokój dziecięcy czy przedpokój. Sam zdecyduj, jaką rolę spełni ona w Twoim domu!

Mebel posiada stylowe drzwiczki, na których znajdują się metalowe uchwyty umożliwiające łatwiejsze otwarcie szafki. W środku znajdują się cztery pojemne półki. W górnej części mebla znajduje się blat, który oferuje dodatkowe miejsce na postawienie na nim potrzebnych przedmiotów.

Szafka została wyposażona w podblatowe oświetlenie LED w standardzie oraz zawiasy z funkcją cichego domyku.