Szafka kuchenna Iris – 3 pojemne szuflady

W kuchni najważniejszy jest komfort i funkcjonalność. Aby te rzeczy się ze sobą łączyły potrzebna jest ergonomiczna zabudowa, którą stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Linia ta cechuje się nowoczesną formą, detalami w postaci uchwytów zintegrowanych i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Nie wiesz gdzie przechowywać talerze, garnki lub robota kuchennego? Szafka dolna Family Line z frontem Iris posiada 3 szuflady, zróżnicowane pod względem pojemności, w których możesz zorganizować drobne i większe przedmioty.

Wiesz dlaczego szuflady otwierają się tak płynnie? Szafka dolna o wymiarach 80x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Smartbox, które wytrzymują obciążenie do 40 kg. Posiadają też cichy domyk, dzięki czemu front bezszelestnie łączy się korpusem. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z 3 szufladami, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości 40 cm i 60 cm.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Blat oraz cokół w kolorze korpusu możesz dobrać samodzielnie. Sprawdź ofertę naszego sklepu na brw.pl.

Zestaw szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wymarzoną, ergonomiczną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 41.4 kg
Do pobrania