Szafka dolna Junona Line – wszystko w porządku

Kuchnia nazywana bywa sercem domu. To w niej przygotowuje się posiłki dla całej rodziny czy urządza wspólne pieczenie ciasteczek. Meble modułowe z kolekcji Junona Line powstały z myślą o potrzebach wszystkich domowników – aby przebywanie w kuchni budziło wyłącznie miłe skojarzenia.

Jeśli jesteś w trakcie remontu lub dopiero urządzasz swoją kuchnię, zwróć uwagę na praktyczne systemy, które umożliwią Ci optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Szafka dolna Junona Line z szufladami jest niezbędnym elementem kuchennej zabudowy, ułatwiającym dostęp do najpotrzebniejszych przyborów kuchennych.

Wąska, ale pojemna szafka dolna o szerokości 40 cm i wysokości 82 cm posiada dwie głębokie szuflady i jedną płytką. Ze względu na ten podział jest idealnym organizerem na garnki i pokrywy, a także miejscem do przechowywania sztućców, noży i niewielkich akcesoriów takich jak obieraki do warzyw czy szpatułki do smarowania. Wygodne szuflady na prowadnicach wysuwają się lekko i niemal bezszelestnie.

Zarówno szafkę, jak i pozostałe elementy kolekcji Junona Line, dopasujesz do aranżacji w stylu nowoczesnym, tradycyjnym lub klasycznym. Stonowany korpus w kolorze wenge doskonale współgra z elegancją frontów w kolorze dąb sonoma i z wyraźnym usłojeniem. Prosty uchwyt stanowi nowoczesny akcent.

Zwróć uwagę, że blaty nie znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki, kupisz je na brw.pl.

Zobacz, jak zestawić szafkę dolną z pozostałymi elementami kolekcji. Poznaj inne meble kuchenne Junona Line.