Szafka dolna Junona Line – kuchenne przedmioty zawsze pod ręką

Chcesz zaprojektować swoją kuchnię w najbardziej optymalny sposób? Aby funkcjonalność tego pomieszczenia szła w parze z doskonałym stylem, wybierz kolekcję mebli kuchennych Junona Line o ponadczasowym, ale i nowoczesnym charakterze.

Szafka dolna Junona Line umieszczona pod blatem jest idealna do przechowywania przedmiotów potrzebnych do przygotowywania posiłków. Praktyczna półka dzieli jej wnętrze na dwie części, dzięki czemu masz możliwość posegregowania akcesoriów według ich przeznaczenia lub częstotliwości używania.

Masz niewielką kuchnię w mieszkaniu? Szafka dolna o wymiarach 50x82,5 cm sprawdzi się nawet w małej i z pozoru nieustawnej kuchni. Jest doskonała pod blat – pomoże Ci w zorganizowaniu przestrzeni obok piekarnika a także w sąsiedztwie zlewu i kosza na śmieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu w pełni wykorzystasz centymetry, które na małym metrażu są na wagę złota. Szafka jest prawostronna– jej front otwiera się na prawo.

Szafka dolnea Junona Line to praktyczny mebel o nowoczesnym designie. Biały korpus wzbogacony został frontami w kolorze jasny szary połysk i prostymi uchwytami.  Całości dopełania blat w kolorze dąb craft złoty. Meble kuchenne modułowe to rozwiązanie nie tylko dla małych, ale także większych kuchni. Połącz szafkę dolną z pozostałymi elementami z kolekcji Junona Line i stwórz zestaw na miarę swoich potrzeb. 

Pozostałe meble z kolekcji Junona Line oraz inne dodatki, kupisz na brw.pl.